Diskuze

Blogy o sims

30. dubna 2012 v 12:45 | Shianae

Jak jste si mohli všimnout, na blogu jsem nějaký ten pátek (víc než jeden :D) nebyla, což znamená, že jsem trochu opožděná ve světě sims blogů.
Proto mám prosbu a prosím všechny kdo mají blog o sims (sims 2 a 3, klidně 1) ať mi sem svůj blog napíší, abych se na něj mohla kouknout a trochu přebrat oblíbené blogy a přidat některé nové.:)
Děkuji :*

Little story of the founding blog...

23. listopadu 2011 v 7:24 | Shianae
....ANEB CESTA SHIANAE DO BLOGOVÉHO SVĚTA

Chtěla jsem vás obeznámit s tím jak tento blog začal.
Proč jsem ho vlastně zakládala.
Nejsem žádný veliký spisovatel, takže to bude jen ve zkratce.jumpy.gif image by Salisko

Kdo to nechce číst, nemusí klikat na c.č.:D

Co se to děje?

16. října 2011 v 23:16 | Shianae

Tak jsem dneska projížděla různé blogy. Hledala jsem nějaký zajímavý komix co byxh si mohla přečíst. Ale všechno na co jsem narazila byly komixy o 8 teenagerech (sex, drogy, chlast, škola - nejlépe s uniformami). Já nevím ale mě to přijde tak hrozně nudné a neoriginální. Kdyby byl jeden, dva. Ale já dneska narazila asi na 6 takových komixů, a všechny na jedno brdo. SLT mě proto už moc nebaví, nejraději bych je všechny nechala umřít v nějaký autonehodě (kromě Thomase, toho mám až moc ráda). Říkám si co se to děje s těma blogama a komixama. Dřív to byl samý komix o upírech a teď tohle.

Komix Wild girls udělám nakonec úplně jinak než měl být, jinak by dopadl jako SLT jen s jinými postavami.:D
Tak zdá se to jen mě nebo je těch komixů o teenech (a ani to nejsou teeni všichni je dělají jako mladé dospělé :D)) nějak moc??? Připadá si trochu jako blázen když tu o tom píšu.:D

Taky by mě dost zajímalo co se to v poslední době děje s dobrýma o sims. Všichni končej, a píšou jak chtěj začít žít reálnej život a pak si založí jiný blog (většinou o celebritách nebo grafice..:D) Pokud je to reálný život, tak to ho tedy nechci žít...:D

Diskuze na téma - The sims 2 vs. The sims 3

11. března 2010 v 18:38 | Shianae
Terry Napadlo mě téma do diskuze - The sims 2 versus The sims 3.


wink-1.gif picture by sadistic_vampZajímá mě jaký je váš názor na The sims 2 a na The sims 3, co je podle vás lepší. Jaké klady i zápory mají. Co hrajete častěji atd.

 
 

Reklama